KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Mapa zagrożeń
Moja Komenda
Facebook KSP
Instagram KSP
Twitter KSP
Pomoc tłumacza języka migowego
Pełnomocnik KSP ds. Ochrony Praw Człowieka
Magazyn
Dołącz do najlepszych
Stop Agresji Drogowej
Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo"
Dopalacze
Nie odwracaj wzroku
Jedno zdjęcie
Fundacja

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Ciężarówki i busy pod kontrolą

  Poprawa bezpieczeństwa i zapewnienie porządku w ruchu drogowym to główne zadania policji drogowej. Dzisiaj policjanci nowodworskiego WRD prowadzą działania pod nazwą "TRUCK I BUS". Ich celem jest wyeliminowanie nieprawidłowości w wykonywaniu międzynarodowego i krajowego transportu drogowego osób i rzeczy.

 2. Wakacyjne kontrole autokarów

  Do wakacji pozostało już kilka dni. Wraz z początkiem letniej przerwy od szkoły, rozpoczną się wyjazdy dzieci na wypoczynek. Aby mieć pewność, że nasze dziecko pojedzie w trasę sprawnym autokarem i z trzeźwym kierowcą, możemy o pomoc poprosić nowodworskich policjantów. Funkcjonariusze sprawdzą pojazd i kierującego. Co najmniej tydzień przed wyjazdem należy skontaktować się z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego tel. 22 60-44-237, z dyżurnym komendy tel. 22 775-22-01 do 04 lub poprzez e-mail: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

 3. Uwaga! Utrudnienia w ruchu na DK62 w Pomiechówku

  Nowodworska policja informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego na DK nr 62 w Pomiechówku, nastąpi zamknięcie tego odcinka drogi. Utrudnienia będą trwały od 11 do 21 czerwca br. Na ten czas zostaną zorganizowane objazdy. Dla pojazdów o masie do 10t ulicami: Kolejową, Nasielską i Przytorową (Pomiechówek). Dla pojazdów o masie powyżej 10t: DK85 (Nowy Dwór Mazowiecki) , DK61 (relacja Jabłonna – Serock) i DK62(relacja Nowy Dwór Mazowiecki – Serock) oraz DW 630 (relacja Nowy Dwór Mazowiecki – Jabłonna). Zwracamy się do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas trwania prac remontowych oraz stosowanie się do wskazanych przez wykonawcę objazdów.

 4. Działania "Szkolny Autobus"

  Policjanci nowodworskiej drogówki, prowadzą dzisiaj działania pn.: „Szkolny Autobus”. Głównym celem akcji jest ujawnianie i eliminowania nieprawidłowości w przewozie dzieci i młodzieży.

Profilaktyka społeczna