Zatrzymani za posiadanie narkotyków - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Data publikacji 20.02.2021

Nowodworscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali aż trzech mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Każdemu z nich grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek policjanci nowodworskiego wydziału prewencji podjęli na ul. Thommee legitymowanie, wobec siedzącego w aucie mężczyzny. W trakcie trwania interwencji 33-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego stał się nerwowy. Mundurowi podczas wnikliwej kontroli ujawnili co było powodem takiego zachowania mężczyzny. Okazało się, że siedzący w oplu nowodworzanin posiada przy sobie dwie torebki foliowe z zapięciem strunowym, z zawartością białej substancji. Badanie narkotesterem wskazało na amfetaminę. Mężczyzna został przewieziony do nowodworskiej komendy, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

17 lutego br.  po południu, funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii, w Nowym Dworze Mazowieckim na ul. Partyzantów podjęli legitymowanie grupy młodzieży. Na widok policjantów jeden z młodych mężczyzn zaczął uciekać na klatkę schodową bloku. Najwyraźniej chciał uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. Ci natychmiast  ruszyli za nim. Zauważyli, że próbuje schować coś w skarpecie. Za chwilę okazało się, że chłopak próbował ukryć tam mefedron. Policjanci zatrzymali 19-latka z gminy Zakroczym, który noc spędził w policyjnym areszcie.

We wtorek, w Czosnowie na ul. Warszawskiej kryminalni zatrzymali 33-letniego nowodworzanina. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę.

Teraz każdemu z mężczyzn, za posiadanie śrdków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

st. asp. Joanna Wielocha

  • środki odurzające
    środki odurzające