Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał przy sobie narkotyki, kolejne policjanci zabezpieczyli w jego domu

Data publikacji 01.03.2021

26 lutego br. nowodworscy policjanci podczas interwencji ujawnili środki odurzające u mieszkańca gminy Czosnów. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, zostały zabezpieczone kolejne narkotyki. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór nowodworscy funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii udali się do Kazunia Polskiego. Na miejscu wspólnie z kryminalnymi i ruchem drogowym podjęli interwencję wobec grupy osób. Jeden z mężczyzn zaczął zachowywać sie nerwowo. Słusznie wzbudziło to podejrzenia mundurowych. Okazało się bowiem, że 22-letni mieszkaniec gminy Czosnów posiada w portfelu narkotyki. Policjanci ujawnili przy nim torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością białych kryształków. Jak wskazał użyty do badania tester narkotykowy był to mefedron.

Następnie podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, które mężczyzna zajmował, mundurowi ujawnili kolejną torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego. Tester narkotykowy wskazał na marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzająch grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

 

 st. asp. Joanna Wielocha/is

  • środki odurzające
    środki odurzające