Czołowe zderzenie w Łomnej - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Czołowe zderzenie w Łomnej

Data publikacji 11.09.2021

Wczoraj na terenie gminy Czosnów doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca renault z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego, mundurowi z czosnowskiego komisariatu, straż pożarna oraz służby ratunkowe. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Brak skupienia czy zmęczenie za kierownicą może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze i tragicznych w skutkach zdarzeń.

Wczoraj po godz. 14:00 w miejscowości Łomna gm. Czosnów doszło do czołowego zderzenia osobowego renault i koparko-ładowarki. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń koparko-ładowarka, którą kierował 75-latek z gminy Czosnów jechała od strony Łomianek w kierunku Czosnowa. Kierowca tego pojazdu prawdopodobnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie jego pojazd zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka renault, którym kierował 22-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W wyniku wypadku, kierowca osobówki z obrażeniami ciała został śmigłowcem LPR przetransportowany do jednego z warszawskich szpitali. Droga przez kilka godzin była nieprzejezdna. Na miejscu pracowali policjanci nowodworskiego ruchu drogowego, mundurowi z Czosnowa, strażacy, służby medyczne.
 
Policjanci przypominają kierowcom by za kierownicę wsiadali wypoczęci i nie przeceniali swoich umiejętności na drodze. W czasie jazdy należy niezwłocznie reagować na pierwsze oznaki zmęczenia. Prowadząc pojazd należy być skupionym i bacznie obserwować drogę.

 

asp. sztab. Joanna Wielocha

  • miejsce wypadku drogowego
    miejsce wypadku drogowego
  • miejsce wypadku drogowego
    miejsce wypadku drogowego