Kto zna tożsamość tego mężczyzny? - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kto zna tożsamość tego mężczyzny?

Data publikacji 07.07.2017

Nowodworska policja zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna wiek z wyglądu około 40 lat, uczestniczył w zdarzeniu drogowym w nocy z 26/27 czerwca br., na trasie nr 7 w Czosnowie. Niestety prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z 26/27 czerwca tego roku. Policjanci WRD zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie nr 7 w Czosnowie. Na miejscu ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez osobowego seata. Prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci z nowodworskiej komendy prowadzą aktualnieczynności, które ma na celu wyjaśnić okoliczności wypadku. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Dlatego nowodworska policja zwraca się do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Informacje na temat prosimy przekazywać pod nr tel.: 22 775 22 01-04, bądź 997 i 112. 

sk

  • Kto zna tożsamość tego mężczyzny?