Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!

Data publikacji 12.04.2018

Komendant Nowodworskiej Policji oraz Komendant Komisariatu w Czosnowie zapraszają mieszkańców gminy Czosnów do udziału w debacie społecznej na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia br. o 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Podczas debaty zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi:   „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem. Podczas debat omówione zostaną, między innymi, zagrożenia zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”.  Policjanci zwrócą uwagę także na wciąż aktualne zagrożenia dla seniorów, związane z oszustwami.

Pierwsza w tym roku debata odbędzie się 24 kwietnia w Czosnowie w budynku Urzędu Gminy. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na godzinę 17.00.

sk