Wspólne działania Policji i Straży Granicznej - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólne działania Policji i Straży Granicznej

Data publikacji 02.05.2018

Policjanci ruchu drogowego wspierani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej prowadzą dzisiaj badania trzeźwości kierowców na drogach powiatu. Działania odbywają się pod nazwą „Nie prowadzę po alkoholu”. Policjanci przypominają, że przy każdej kontroli drogowej będą badać trzeźwość wszystkich kierujących pojazdami mechanicznymi.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci WRD,  wspierani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, prowadzą kontrole w ramach akcji „nie prowadzę po alkoholu”. Działania o tym charakterze mają na celu wyeliminować z naszych dróg pijanych kierowców, którzy stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu.

Od początku akcji, związanej z długim majowym weekendem, nowodworscy policjanci odnotowali 1 wypadek, 26 kolizji oraz wyeliminowali z dróg 7 pijanych kierowców.

Policjanci z nowodworskiej komendy apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach oraz stosowanie się do hasła "JADĘ nie PIJĘ!". Pośpiech, roztargnienie oraz nieodpowiedzialność mogą doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia.

sk

  • Wspólne działania Policji i Straży Granicznej
  • Wspólne działania Policji i Straży Granicznej