Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Nowym Dworze Mazowieckim. Apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 29.11.2018

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj ok. 13.00 w Nowym Dworze Mazowieckim na ul. Bohaterów Modlina. Na miejscu zginął 29-letni motocyklista. Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w  Nowym Dworze Mazowieckim. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 29-letni kierujący motocyklem BMW z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na  krawężnik a następnie jednoślad uderzył w Passata, którego kierowca stał na ul. Nowołęcznej, czekając na włączenie się do ruchu. Niestety 29-latek poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili śledczy mężczyzna jechał bez kasku. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nowodworską komendą. Informacje można również przekazywać pod nr tel. :  22 775 33 05, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

sk