Debata z seniorami w Nasielsku - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata z seniorami w Nasielsku

Data publikacji 05.12.2018

11 grudnia br., we wtorek, o 14.00 w bibliotece przy ul. Piłsudskiego 6 w Nasielsku, rozpocznie się debata społeczna, głównie poświęcona bezpieczeństwu seniorów. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Marek Chodakowski oraz Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski zapraszają również wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy do czynnego udziału w spotkaniu.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski zapraszają na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się 11 grudnia  br., w godzinach 14.00-16.00 w nasielskiej bibliotece przy ul. Piłsudskiego 6.

Tematem  spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. Podczas spotkania szczegółowo zostaną również omówione działania oszustów podszywających się pod krewnych, policjantów czy też funkcjonariuszy CBŚP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie.

sk