"Dzień Kobiet" w komendzie - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Dzień Kobiet" w komendzie

Data publikacji 08.03.2019

Dzisiejsze Święto Kobiet w nowodworskiej Komendzie, obchodziły policjantki i pracownice cywilne. Najszczersze życzenia w imieniu swoim i kierownictwa złożył płci pięknej sam Komendant Powiatowy Policji, młodszy inspektor Marek Chodakowski. Szef nowodworskiej komendy wraz ze swoim Zastępcą życzył wszystkim Paniom dużo radości i pomyślności. Praca wszystkich kobiet zatrudnionych w Policji znajduje uznanie nie tylko w ocenie kierownictwa, ale tez w opiniach ich kolegów z pracy.

8 marca, od wielu lat jest dniem, w którym Komendanci mają szczególną okazje do złożenia podziękowań na ręce świętujących ten dzień kobiet. Żmudna służba policjantek i odpowiedzialna praca pracownic cywilnych, jest wysoko oceniania przez przełożonych.

Ten uroczysty dzień był okazją do złożenia życzeń, wszystkim kobietom zatrudnionym w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Na spotkaniu z przedstawicielkami płci pięknej, młodszy inspektor Marek Chodakowski i młodszy inspektor Przemysław Suchecki wręczyli kobietom słodycze, składając przy tym wiele życzeń powodzenia nie tylko w pracy, ale też w życiu osobistym.

sk

  • "Dzień Kobiet" w komendzie
  • "Dzień Kobiet" w komendzie
  • "Dzień Kobiet" w komendzie