Kolejne sukcesy naszego "Siłacza" - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne sukcesy naszego "Siłacza"

Data publikacji 27.03.2019

To już kolejne zawody, na których st. sierż. Krzysztof Grzemiński zajmuje czołowe miejsca. Policjant nowodworskiej drogówki wyczynowo trenuje sporty siłowe, głównie tzw. martwy ciąg i wyciskanie sztangi w pozycji leżącej. Przygodę z tą dyscypliną sportu rozpoczął w 2000 roku. Jest jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

W miniony weekend st. sierż. Krzysztof Grzemiński uczestniczył w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Zalesiu. W kategorii do 100 kg, tzw. martwy ciąg, osiągnął drugi rezultat z wynikiem 262,5 kg.

To nie jedyne osiągnięcia naszego policjanta. Jak sam mówi przygodę, która stała się jego pasją poza pracą, rozpoczął w 2000 roku. W zawodach sportowych o zasięgu międzynarodowym, uczestniczy od ponad dwóch lat. Warto tu wspomnieć Mistrzostwa Europy Służb Mundurowych, na których w trójboju siłowym zdobył 5 medali – 4 złote i jeden brązowy.

Aktualnie nasz „Siłacz” szykuje się na kolejne zawody, które odbędą się już 6 kwietnia br. w Siedlcach. Tam stanie do walki w trójboju siłowym na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych.

Serdecznie gratulujemy Krzyśkowi osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych!

sk

  • Kolejne sukcesy naszego "Siłacza"
  • Kolejne sukcesy naszego "Siłacza"
  • Kolejne sukcesy naszego "Siłacza"