Policjanci w szkołach powiatu - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w szkołach powiatu

Data publikacji 29.03.2019

Policjanci naszej komendy cały czas prowadzą spotkania z uczniami szkół podstawowych powiatu nowodworskiego. Zajęcia w młodszych klasach miały na celu przede wszystkim uświadomić dzieci na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. W klasach starszych, mundurowi przedstawiali zagadnienia odpowiedzialności karnej nieletnich. W tym tygodniu funkcjonariusze odwiedzili placówki w Nowym Dworze Mazowieckim, Małocicach, Budach Siennickich, Nasielsku i Popowie Borowym. W sumie w zajęciach uczestniczyło ponad 200 uczniów.

Tylko w tym tygodniu., w ramach profilaktyki społecznej, przedstawiciele naszej komendy przeprowadzili 9 spotkań z uczniami szkół podstawowych. Dzieci klas młodszych, zapoznawali się z ogólnymi przepisami ruchu drogowego, a w szczególności ruchu pieszych i rowerzystów.

Uczniowie klas VI-VIII , mieli możliwość zapoznać się z odpowiedzialnością karną nieletnich oraz konsekwencji zażywania narkotyków, a w szczególności tzw. dopalaczy. Policjanci poruszali również zagadnienia zagrożeń płynących z niewłaściwego korzystania z Internetu.  

sk

  • Policjanci w szkołach powiatu
  • Policjanci w szkołach powiatu
  • Policjanci w szkołach powiatu