Dzielnicowy z Czosnowa rozmawiał z uczniami podstawówki - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z Czosnowa rozmawiał z uczniami podstawówki

Data publikacji 01.04.2019

Dzielnicowi cyklicznie odwiedzają dzieci na terenie powiatu. Funkcjonariusze spotykają się z przedszkolakami, dziećmi z podstawówek oraz nastolatkami z gimnazjów i szkół średnich. Podczas prelekcji przypominają jak należy bezpiecznie i prawidłowo się zachowywać. Ostatnio mł. asp. Kamil Maciejko odwiedził uczniów podstawówki w Cząstkowie Mazowieckim gm. Czosnów.

Celem tego typu spotkań, jest między innymi wyuczenie u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń, jak również zapoznanie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na drodze. Młodzi mieszkańcy muszą mieć świadomość także, jakie zagrożenia czyhają na nich ze strony innych uczestników ruchu drogowego. Dzięki spotkaniom ze stróżami prawa dzieci mają okazję dowiedzieć się wiele na temat, jak należy właściwie się zachować, aby nie paść ofiarą przestępstwa, a także jak należy postępować, aby nie łamać prawa.

Ostatnio dzielnicowy z Czosnowa spotkał się z dziećmi w Cząstkowie Mazowieckim. Uczniowie podstawówki mieli możliwość dowiedzieć się jak korzystać z dróg oraz jak należy bezpiecznie zachowywać się w różnych sytuacjach. Funkcjonariusz opowiadał również o codziennej pracy policjantów. 

sk

  • Dzielnicowy z Czosnowa rozmawiał z uczniami podstawówki
  • Dzielnicowy z Czosnowa rozmawiał z uczniami podstawówki
  • Dzielnicowy z Czosnowa rozmawiał z uczniami podstawówki