POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

Data publikacji 11.12.2019

Policjanci czosnowskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego. Ich łupem padło 5 pił spalinowych i 2 siekiery. 25 – latek i 38 – latek z gminy Czosnów zostali niezwłocznie zatrzymani przez funkcjonariuszy policji, usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni komisariatu policji w Czosnowie, natychmiast po zgłoszeniu przez jednego z mieszkańców Starej Dąbrowy kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego, podjęli działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców przestępstwa. W wyniku pracy operacyjnej, policjanci zatrzymali Pawła K. i Michała D. - mieszkańców gminy Czosnów oraz odzyskali część skradzionego mienia.

Funkcjonariusze ustalili ponadto, iż mężczyźni już wcześniej dokonywali podobnych przestępstw na terenie gminy Czosnów. Odzyskali również część skradzionego przez nich mienia.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty dokonania kilku kradzieży z włamaniem, kradzieży oraz znęcania się nad zwierzęciem.

st. asp. Joanna Wielocha