Tragedia na drodze-apelujemy o ostrożność! - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze-apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 09.01.2020

Dziś przed południem, w miejscowości Cybulice Małe, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brał samochód osobowy oraz piesza. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń osoba piesza poniosła śmierć na miejscu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

O godzinie 09.20 w Cybulicach Małych miał miejsce wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym. W zdarzeniu udział wziął samochód osobowy oraz piesza. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący fordem potrącił kobietę w rejonie przejścia dla pieszych. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 86- latka zmarła.

Na miejscu zdarzenia, przez kilka godzin trwały czynności procesowe, obecny był również prokurator. Prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowy Dworze Mazowieckim śledztwo, pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na naszych drogach zależy przede wszystkim od nas samych i znajomości przepisów ruchu drogowego. Ta zasada dotyczy zarówno kierowców, motocyklistów, pieszych i rowerzystów.

st. asp. Joanna Wielocha