Policjanci wzięli udział w turnieju charytatywnym - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wzięli udział w turnieju charytatywnym

Data publikacji 29.01.2020

W niedzielę, policjanci komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim uczestniczyli w I charytatywnym turnieju piłki nożnej halowej, pod nazwą "GRAMY DLA HARCERZY" o puchar starosty nowodworskiego. Zawody odbyły się w Nasielsku. Drużyna w której wystąpili funkcjonariusze zajęła 5 miejsce. Dochód przeznaczono na zakup sztandaru i niezbędnego dla drużyny sprzętu.

26 stycznia 2020 r. na hali sportowej w Nasielsku odbył się I charytatywny turniej piłki nożnej halowej o nazwie „GRAMY DLA HARCERZY” o puchar starosty nowodworskiego.

W turnieju wzięła udział drużyna, którą reprezentowali funkcjonariusze komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W klasyfikacji ogólnej zajęli oni 5 miejsce, na 9 drużyn.

Przedsięwzięcie odbyło się pod patronatem starosty nowodworskiego, Pana Krzysztofa Kapusty oraz Burmistrza Nasielska, Pana Bogdana Ruszkowskiego.

Organizatorem turnieju był MLKS Żbik Nasielsk.

Goście turnieju mogli skorzystać z przygotowanych na miejscu atrakcji, takich jak: licytacje, indywidualny konkurs umiejętności piłkarskich „TURBOKOZAK”, turniej w grę komputerową FIFA.
W organizację włączyli się ponadto harcerze z I nasielskiej drużyny harcerskiej „Błękitna Armia”, którzy prowadzili sprzedaż przygotowanych przez siebie ciast. Wszystko to, by harcerska drużyna mogła zakupić sztandar i sprzęt.

Udało sie zebrać 3.342,60 zł.

 

 

st. asp. joanna Wielocha