Wypadek z udziałem motocyklisty na drodze nr 7 - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z udziałem motocyklisty na drodze nr 7

Data publikacji 24.06.2020

Wczoraj po południu na drodze nr 7 doszło do zdarzenia drogowego z motocyklistą. Mężczyzna trafił do jednego z warszawskich szpitali. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

24 czerwca 2020 r., chwilę przed godz. 14- tą, w Czosnowie na drodze nr 7 doszło do wypadku drogowego. Brał w nim udział motocyklista z Radomia. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że jadący w kierunku Gdańska 51- latek, na łuku drogi, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad motocyklem honda. Mężczyzna wpadł w poślizg i uderzył w barierę energochłonną. Następnie 51- latek zsunął się do przydrożnego rowu.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci wydziału ruchu drogowego z nowodworskiej komendy, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna. Mężczyźnie została na miejscu udzielona pomoc medyczna. Doznał on urazu nogi i został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali.

 

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Brawura, brak wyobraźni, trudne warunki atmosferyczne- wszystko to sprawia, że bardzo często dochodzi do przykrych w skutkach zdarzeń drogowych. Szanujmy swoje życie i zdrowie.

 

st. asp. Joanna Wielocha