Tragiczny wypadek w gminie Nasielsk - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Tragiczny wypadek w gminie Nasielsk

Data publikacji 28.06.2020

Dziś przed godziną 5 rano na drodze 2409W w gminie Nasielsk doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierujący pojazdem zmarł. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Dziś o 4:39 do dyżurnego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęła informacja o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze 2409W, pomiędzy miejscowościami Psucin i Cegielnia Psucka. W zdarzeniu udział wziął samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący alfa romeo, jadąc od strony Psucina w kierunku Cegielni Psuckiej z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na lewą stronę, wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 31- letni mieszkaniec gminy Nasielsk poniósł śmierć.

Na miejscu zdarzenia trwały czynności procesowe. Służby ratunkowe, technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo - śledcza, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz policjanci z komisariatu policji w Nasielsku pracowali pod nadzorem prokuratora. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

 

st. asp. Joanna Wielocha

 • policjant prowadzący czynności w miejscu wypadku
  policjant prowadzący czynności w miejscu wypadku
 • radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku
  radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku
 • strażacy podczas działań w miejscu wypadku
  strażacy podczas działań w miejscu wypadku
 • pojazd, który brał udział w wypadku
  pojazd, który brał udział w wypadku
 • drzewo, części silnika pojazdu
  drzewo, części silnika pojazdu
 • policjanci wykonujący oględziny miejsca wypadku
  policjanci wykonujący oględziny miejsca wypadku