Kontrola drogowa wobec poszukiwanego - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Kontrola drogowa wobec poszukiwanego

Data publikacji 01.08.2020

30 lipca br. policjanci nowodworskiego ruchu drogowego podczas kontroli ujawnili poszukiwanego. Kierujący citroenem 41- latek z pomorza był poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu oraz ustalenia miejsca pobytu.

W czwartkowe przedpołudnie policjanci wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim patrolowali rejon gminy Nasielsk, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i  spokój na drogach naszego powiatu. W miejscowości Borkowo funkcjonariusze podjęli kontrolę drogową. Za kierownicą citroena siedział 41- latek z powiatu wejherowskiego. Podczas interwencji mundurowi sprawdzili mężczyznę w systemie. W tym momencie zaczęły się problemy kierującego. Policjanci ujawnili, że Maciej B. jest osobą poszukiwaną.

Na podstawie zarządzenia mężczyzna był poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu. Natomiast zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez sąd rejonowy w Wejherowie, miał trafić do aresztu śledczego. 41- latek miał nie lada problemy. Dopiero po sporządzeniu dokumentacji dotyczącej jego aktualnego miejsca pobytu oraz wpłaceniu zastępczej kary w postaci grzywny został przez policjantów zwolniony.

 

st. asp. Joanna Wielocha
 

  • policjant ruchu drogowego, radiowóz
    policjant ruchu drogowego, radiowóz
  • policjant ruchu drogowego podczas czynności służbowych
    policjant ruchu drogowego podczas czynności służbowych