Dwóch poszukiwanych w rękach policji - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch poszukiwanych w rękach policji

Data publikacji 06.08.2020

Policjanci z Nasielska i Zakroczymia zatrzymali w tym tygodniu dwie osoby poszukiwane. Trafiły one do jednostek penitencjarnch, gdzie odbędą orzeczone prawomocnymi wyrokami sądów kary pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu policji w Nasielsku 3 sierpnia 2020 r. zauważyli na ulicy Kilińskiego mężczyznę przypominającego rysopisem osobę poszukiwaną. Podjęli więc wobec niego czynności legitymowania. Za chwilę okazało się, że ich przypuszczenia się potwierdziły. 54- latek był poszukiwany zgodnie z nakazem wydanym przez sąd rejonowy w Pułtusku, celem doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej i odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. Roman Z. trafił do aresztu śledczego na terenie Warszawy.

4 sierpnia 2020 r. przed południem, mundurowi z posterunku policji w Zakroczymiu udali się pod jeden z adresów na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Zgodnie z posiadanymi przez nich informacjami miał tam przebywać 36- latek z Zakroczymia. Na miejscu mundurowi zastali Piotra K., który został przez nich zatrzymany. Zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim, mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do aresztu śledczego.

 

st. asp. Joanna Wielocha