MIELI PRZY SOBIE MARIHUANĘ - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MIELI PRZY SOBIE MARIHUANĘ

Data publikacji 14.09.2020

W ostatni piątek nowodworscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

11 września 2020 r. funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim, na ul. Paderewskiego podjęli czynności służbowe wobec 32- letniego nowodworzanina. Mężczyzna był dobrze znany mundurowym. Podczas kontroli wyszło na jaw, że posiada przy sobie środki odurzające. Tester narkotykowy wskazał na marihuanę. 32- latek został przez funkcjonariuszy zatrzymany. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W piątkowy wieczór policjanci z referatu kryminalnego nasielskiego komisariatu policji, wspólnie z funkcjonariuszami SOK podjęli czynności wobec 23- latka z gminy Jabłonna. Okazało się, że młody mieszkaniec Rajszewa w kieszeni spodni posiada torebkę z zawartością suszu roślinnego. Jak się okazało była to marihuana. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnej celi. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

st. asp. Joanna Wielocha