Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pięciu poszukiwanych ujawnili w weekend nowodworscy policjanci

Data publikacji 17.11.2020

W ostatni weekend w ręce nowodworskich mundurowych wpadło aż pięciu poszukiwanych.

W piątek 13 listopada br. funkcjonariusze wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podczas legitymowania 52- latka z Pomiechówka ustalili, iż jest on poszukiwany przez nowodworską prokuraturę, w celu ustalenia miejsca pobytu. Na miejscu od mężczyzny pobrano stosowne oświadczenie, a następnie w komendzie wykonano czynności z jego udziałem.

W sobotę policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie zatrzymali w Wincentówku 55- latka z tej miejscowości. Mężczyna był poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia. Uchylał się bowiem od odpowiedzialności karnej. 55- latek miał orzeczoną prawomocnym wyrokiem sądu łączną karę 7 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do jednostki penitencjarnej.

Tego samego dnia policjanci nowodworskiego wydziału prewencji zatrzymali na ul. Lotników 29- letniego nowodworzanina. Był on poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił do aresztu.

15 listopada 2020 r. nowodworscy patrolowcy na terenie miasta ujawnili 40- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna zatrzymano zgodnie z postanowieniem nowodworskiej prokuratury. Został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Tego samego dnia funkcjonariusze Posterunku Policji w Zakroczymiu zatrzymali 34- latka z gminy Zakroczym. Mężczyzna miał do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do jednostki penitencjarnej.

 

st. asp. Joanna Wielocha