Dwóch poszukiwanych w weekend - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch poszukiwanych w weekend

Data publikacji 24.11.2020

Policjanci nowodworskiej komendy w ostatni weekend ujawnili dwóch mężczyzn, poszukiwanych celem odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden z nich na ponad rok trafił do więzienia.

W piątek 20 listopada policjanci nowodworskiego wydziału prewencji, na ul. Sukiennej w Nowym Dworze Mazowieckim dokonali legitymowania mężczyzny. Rysopisem przypominał im osobę poszukiwaną. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 44- letni mieszkaniec Modlina Twierdzy jest poszukiwany, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Po wpłaceniu zastępczej kary w postaci grzywny został zwolniony.

W niedzielę mundurowi z Posterunku Policji w Zakroczymiu na jednej z ulic miasta zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Okazał się nim 35- letni mieszkaniec Trębek Nowych. Po sprawdzeniu w sysytemie szybko wyszło na jaw, że mężczyzna uchyla się od odpowiedzialności karnej i jest poszukiwany przez sąd zarówno w Legionowie jak i w Nowym Dworze Mazowieckim.

35- latek został przez policjantów zatrzymany. Trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie teraz karę ponad 1 roku pozbawienia wolności.

 

st. asp. Joanna Wielocha