Włamał się do sklepu i ukradł skarpetki - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do sklepu i ukradł skarpetki

Data publikacji 26.11.2020

Policjant z nasielskiego komisariatu policji wspólnie z funkcjonariuszem Centrum Szkolenia Policji w Legionowie ustalili i zatrzymali 38- latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu na terenie Nasielska. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Działał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

24 listopada 2020 r. dyżurny Komisariatu Policji w Nasielsku otrzymał informację o kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów przy ul. Młynarskiej. Jak wynikało z zawiadomienia pokrzywdzonego, sprawca w nocy z 23/24 listopada br. wybił szybę w drzwiach wejściowych sklepu, a następnie z wnętrza dokonał kradzieży towaru. Wartość poniesionych strat wyceniono na kwotę 1100 zł.

Na miejsce natychmiast udał się policjant prewencji  z nasielskiego komisariatu policji wspólnie z funkcjonariuszem Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Podjęte przez nich działania pozwoliły na trafne wytypowanie sprawcy przestępstwa. Jeszcze tego samego dnia mundurowi na ul. Warszawskiej zatrzymali  dobrze im znanego 38- latka z Nasielska.

Po zebraniu materiału dowodwoego dochodzeniowiec z nasielskiego komisariatu policji przedstawił mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem. Dodatkowo okazało się, że 38- latek działał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

 

st. asp. Joanna Wielocha

  • policjant z zatrzymanym mężczyzną
    policjant z zatrzymanym mężczyzną