Dzielnicowy zdążył z pomocą - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy zdążył z pomocą

Data publikacji 01.12.2020

Prowadzone w ostatni weekend przez policjantów z Komisariatu Policji w Czosnowie poszukiwania za zaginioną 41- latką doprowadziły do szczęśliwego finału. Dzielnicowy odnalazł kobietę kilka kilometrów od miejsca jej zamieszkania, w trudno dostępnym rejonie Kampinoskiego Parku Narodowego.

W ostatnią sobotę policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie poszukiwali zaginionej 41- latki. Działania realizowane były przy ogromnym zaangażowaniu funkcjonariuszy. Zachodziło podejrzenie, że kobieta mogła udać się w rejon kompleksu leśnego. Mundurowi kilometr po kilometrze sprawdzali teren, gdzie mogłaby znajdować się zaginiona 41- latka. Istniała obawa, że życie i zdrowie kobiety może być zagrożone.

Po godzinie 13- ej dzielnicowy z czosnowskiego komisariatu policji poinformował o odnalezieniu kobiety kilka kilometrów od miejsca jej zamieszkania, w trudno dostępnym rejonie leśnym Kampinoskiego Parku Narodowego. Policjanci udzielili 41- latce pomocy do czasu przybycia pogotowia ratunkowego, które zabrało kobietę do jednego ze szpitali.

Na szczęście pomoc mundurowych przyszła w samą porę i zaginiona na czas trafiła pod opiekę lekarzy.

 

st. asp. Joanna Wielocha/PŚ

  • radiowóz, w tle las
    radiowóz, w tle las