KOMENDANT POWIATOWY POLICJI - Kierownictwo - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Kierownictwo

KOMENDANT POWIATOWY POLICJI

młodszy inspektor Przemysław Suchecki

Urodził się 5 września 1979 roku w Białymstoku. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Uczestnik trzyletnich seminariów naukowych z zakresu historii na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych UKSW. Ukończył również podyplomowe studia na kierunku administracja. Uczestnik wielu kursów i szkoleń resortowych i pozaresortowych. Służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w Komendzie Powiatowej w Legionowie. Przez lata swojej kariery zawodowej był związany z pionem kryminalnym i prewencyjnym.

Zajmował szereg stanowisk wykonawczych, a następnie kierowniczych. Pełnił funkcje Zastępcy Komendanta Komisariatu w Nieporęcie i Jabłonnie. Następnie objął stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji nowodworskiej komendy, a później został mianowany Zastępcą Komendanta Powiatowego.

Od 2017 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim ds. kryminalnych.

Od 8 wrzesnia 2019r. pełni funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Złotą, Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Posiada wiele pasji i zainteresowań. Głównie motoryzacja, sport i historia.