Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Finał turnieju "Patrol Roku 2012"

Data publikacji 20.09.2012

W ogólnopolskim turnieju "Patrol Roku 2012" nowodworscy policjanci, st. sierż. Piotr Lisiecki i st. post. Radosław Wasilewski zajęli VII miejsce na 34 startujące drużyny. Mundurowi reprezentujący naszą komendę, w klasyfikacji garnizonu stołecznego wywalczyli II lokatę. Zawody pod patronatem Prezydenta RP rozgrywane były przez 3 dni w Szkole Policji w Słupsku.

Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku" jest organizowany od 1994r. w Szkole Policji w Słupsku. Funkcjonariusze rywalizują o miano policyjnego patrolu roku pod patronatem Prezydenta RP. W tym roku tytuł najlepszej pary patrolowej wywalczyli policjanci reprezentujący garnizon lubelski. Policjanci z nowodworskiej komendy zajęli VII miejsce wśród 34 patroli z całej Polski. W klasyfikacji Komendy Stołecznej Policji, st. sierż. Piotr Lisiecki i st. post. Radosław Wasilewski wywalczyli II lokatę.

Zawody rozgrywane były przez 3 dni. Turniejowe konkurencje to: strzelanie, techniki obezwładniania osób, interwencje policyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, teoretyczny sprawdzian z wiedzy zawodowej oraz pokonywanie policyjnego toru przeszkód.

Wczoraj nasi policjanci otrzymali od Komendanta Stołecznego Policji, nadinspektora Mirosława Schosslera pamiątkowe dyplomy. Również policjanci z całej nowodworskiej komendy na czele z Komendantem nadkomisarzem Markiem Ujazdą, złożyli gratulacje st. sierż. Piotrowi Lisieckiemu i st. post. Radosławowi Wasilewskiemu za wzorowe i godne reprezentowanie naszej jednostki.