"Zostań Policjantem" - spotkania z maturzystami - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Zostań Policjantem" - spotkania z maturzystami

Data publikacji 09.02.2018

Za nami kolejne spotkania z maturzystami, zachęcające młodzież do wstąpienia w szeregi Policji. Tym razem nasi policjanci gościli w komendzie uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. W spotkaniach uczestniczyło 39 maturzystów.

Policjanci garnizonu stołecznego rozpoczęli akcję skierowaną do uczniów klas maturalnych mającą na celu zachęcenie młodych ludzi do wstępowania w szeregi Policji. Spotkania z maturzystami odbyły się już w kilku szkołach na terenie powiatu. Tym razem nasi policjanci gościli w komendzie uczniów Zespołu Szkół nr 2 z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Uczestniczący w spotkaniach z młodzieżą policjanci rozdają uczniom poradniki. W folderze zainteresowani znajdą najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji będą zawarte również informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej.  

W opracowanej broszurze młodzi ludzie mogą znaleźć także porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Natomiast czynni policjanci i policjantki zachęcają niezdecydowanych do podjęcia wyzwania, jakim jest służba w Policji.

sk

  • "Zostań Policjantem" - spotkania z maturzystami
  • "Zostań Policjantem" - spotkania z maturzystami
  • "Zostań Policjantem" - spotkania z maturzystami