Zapraszamy na debatę do Leoncina - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na debatę do Leoncina

Data publikacji 27.11.2018

4 grudnia br., we wtorek, o 14.00 w Świetlicy Wiejskiej przy ul. partyzantów w Leoncinie, rozpocznie się debata społeczna, głównie poświęcona bezpieczeństwu seniorów. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Marek Chodakowski oraz Wójt Gminy Leoncin Adam Krawczak zapraszają również wszystkich mieszkańców gminy do czynnego udziału w spotkaniu.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Wójt Gminy Leoncin Adam Krawczak zapraszają na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się 4 grudnia  br., w godzinach 14.00-16.00 w leoncińskiej Świetlicy Wiejskiej przy ul. Partyzantów 12.

Tematem  spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. Podczas spotkania szczegółowo zostaną również omówione działania oszustów podszywających się pod krewnych, policjantów czy też funkcjonariuszy CBŚP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie.

sk