"Szkoda Ciebie na takie PATOKLIMATY!" - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Szkoda Ciebie na takie PATOKLIMATY!"

Data publikacji 05.04.2019

Pod takim hasłem nowodworscy policjanci zainaugurowali kampanię "Narkotyki i Dopalacze zabijają". W ramach kampanii gościli uczniów VII klasy ze Szkoły Podstawowej nr 3. Podczas spotkania mundurowi poruszali głównie tematykę szkodliwości zażywania dopalaczy i narkotyków. Młodzież zwiedziła również budynek komendy i zapoznała się ze specyfiką służby policjantów.

„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Działania mają na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych.

W ramach inauguracji działań, nowodworscy policjanci gościli w budynku komendy, uczniów VII klasy Szkoły Podstawowej nr 3. Młodzież obejrzała specjalny spot przygotowany na potrzeby działań oraz film edukacyjny "Stop dopalaczom". Mundurowi podczas pogadanki uświadamiali młodych ludzi, jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą zażywanie dopalaczy, jako nowej generacji narkotyków.

Uczniowie mieli też okazję zapoznać się z pracą policjantów i zwiedzić budynek komendy. Funkcjonariusze w ramach działań profilaktycznych, będą prowadzili zajęcia w szkołach powiatu, przybliżając tematykę ministerialnej kampanii.

sk

  • "Szkoda Ciebie na takie PATOKLIMATY!"
  • "Szkoda Ciebie na takie PATOKLIMATY!"
  • "Szkoda Ciebie na takie PATOKLIMATY!"