"SILNY SKŁAD" NOWODWORSKIEJ DROGÓWKI - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"SILNY SKŁAD" NOWODWORSKIEJ DROGÓWKI

Data publikacji 07.11.2019

W dniu 27 października 2019r. sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński, pełniący służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, wziął udział w mistrzostwach świata, będąc reprezentantem polskiej reprezentacji federacji GPC. Mistrzostwa odbywały się na Słowacji, wystartowało 986 zawodników z różnych krajów. Nasz policjant w kategorii wagowej 110 kg. zajął 6 miejsce, podnosząc w tzw. martwym ciągu 275 kg.

W dniach 20 - 27 października 2019 r.  funkcjonariusz nowodworskiej drogówki po raz kolejny wyjechał na zawody siłowo – wytrzymałościowe, obrazujące jego osiągnięcia w zakresie sprawności fizycznej. Tym razem odbywały sie one na Słowacji, w miejscowości Nowe Zamki.

Były to mistrzostwa świata federacji GPC, gdzie brało udział 986 zawodników z całego świata. Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński startował w kategorii wagowej 110 kg., w tzw. martwym ciągu.

Podczas konkurencji, dzięki ciężkiej pracy i codziennym treningom, udało mu sie pobić swój rekord życiowy, podnosząc 275 kg. Wynik jaki osiągnął nasz kolega, pozwolił mu na zajęcie wysokiego, 6 miejsca.

Serdecznie gratulujemy i wyrażamy podziw dla jego osiągnięć oraz zaangażowania.

st. asp. Joanna Wielocha