NIEDOSZŁY ZABÓJCA KIEROWCY AUTOBUSU ZATRZYMANY - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

NIEDOSZŁY ZABÓJCA KIEROWCY AUTOBUSU ZATRZYMANY

Data publikacji 08.11.2019

04.11.2019 r. o godz. 22:15 w Nowym Dworze Mazowieckim do autobusu linii L 11 wszedł mężczyzna, który próbował ugodzić kierowcę nożem w brzuch, grożąc mu pozbawieniem życia. Ofierze udało się obronić przed atakiem nożownika i zadzwonić na Policję. Funkcjonariusze szybko zatrzymali niedoszłego zabójcę. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim, Sąd zastosował wobec 49-letniego Marka K. tymczasowy areszt, na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W poniedziałkowy wieczór na pętli autobusowej przy ul. Sawy w Nowym Dworze Mazowieckim, do autobusu linii L-11 wszedł mężczyzna. Podszedł on do kierowcy autobusu i grożąc mu pozbawieniem życia, próbował ugodzić go nożem w brzuch. Kierowca zdołał odeprzeć atak nożownika i zadzwonić na Policję.

Funkcjonariusze niezwłocznie udali sie w penetrację terenu za sprawcą, którego zatrzymali na terenie miasta. Okazał sie nim 49 - letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

Marek K. trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek nowodworskiej prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego 3 - miesięczny areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

st. asp. Jaonna Wielocha