Dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną z narkotykami - Aktualności - KPP w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną z narkotykami

Data publikacji 23.03.2020

20.03.2020 r. dzielnicowi nowodworskiej komendy zatrzymali 40- latkę z Nowego Dworu Mazowieckiego, poszukiwaną nakazem doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto ujawnili przy niej środki odurzające. Teraz kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W ostatni piątek, obchód rejonów służbowych prowadzili dzielnicowi z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Udali się na ul. Długą, gdzie według uzyskanych informacji miała przebywać kobieta, poszukiwana nakazem doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

40- latka unikała jednak dzielnicowego. Nie otwierała drzwi mieszkania, nie odbierała telefonów, nie stawiała sie na wezwania.

Policjant uzyskał wiedzę, że 40- latka przebywa w swoim miejscu zamieszkania, ale celowo nie otwiera drzwi, chcąc uniknąć odpowiedzialności, a w chwili obecnej wyszła do sąsiadki. Mundurowi udali się więc do mieszkania sąsiadki, gdzie zastali zaskoczoną ich wizytą 40- latkę.

Kobieta została zatrzymana. Za chwilę okazało się jednak, że to nie koniec jej kłopotów. Dzielnicowi ujawili, że kobieta posiada przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy, które zabezpieczono.

Teraz grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

 

st. asp. Joanna Wielocha