05.03.2015
Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania 29-letniego Grzegorza Wronki, który zaginął 02 marca br. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną w dniu zaginięcia około godz. 17.00. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.
05.03.2015
Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego wraz z funkcjonariuszami prewencji zatrzymali 20-letniego Krzysztofa B., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież pieniędzy z kasy jednej z nowodworskich stacji paliw. 20-latek usłyszał już zarzut z art. 278 kk. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
04.03.2015
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starszych mieszkańców Warszawy. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Osoby te mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.
03.03.2015
Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy za swoje agresywne zachowanie wobec funkcjonariuszy staną przed sądem. Obaj usłyszeli zarzut znieważenia, za co może im grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
02.03.2015
Nowodworscy policjanci 27 lutego prowadzili działania pn. „Alkohol i Narkotyki”. Celem akcji, przede wszystkim, jest wyeliminowanie z ruchu jak największej liczby nietrzeźwych użytkowników dróg. W sumie tego dnia policjanci przebadali na zawartość alkoholu i narkotyków w organizmie 151 kierujących, wśród których 1 był nietrzeźwy.
28.02.2015
Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 2 mężczyzn, mieszkańców naszego powiatu, którzy podejrzani są o posiadanie środków odurzających. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli bez mała 2 gramy narkotyków. Część ukryta była w liściach na trawniku a reszta w mieszkaniu zatrzymanych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty i grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.
27.02.2015
Dzisiaj od godzin porannych na drogach naszego powiatu prowadzone są działania pn.: „Alkohol i Narkotyki”. Głównym celem akcji jest eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, jak i osób będących pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wzmożone działania maja również ograniczyć liczbę zdarzeń drogowych. Dodatkowo policjanci będą egzekwować od kierujących i pasażerów obowiązek jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz stosowania urządzeń do przewozu dzieci.
27.02.2015
Tylko przez minione 4 dni nowodworscy policjanci byli wzywani do 14 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali 2 wypadki i 12 kolizji. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w minioną środę w miejscowości Kiścinne gm. Czosnów. Tam czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia dwie osoby doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Dzień wcześnie w Nowym Dworze Mazowieckim na ul. Kopernika doszło do potrącenia 9-letniego chłopca.
25.02.2015
Wczoraj nowodworscy policjanci prowadzili działania pn.: „Kierowco-uważaj na pieszych”. Wzmożone kontrole rejonu przejść dla pieszych trwały od godz. 6.00 do 22.00 na terenie całego powiatu. Funkcjonariusze ujawnili w sumie 46 wykroczeń, które popełnili kierujący w rejonie przejść. W głównej mierze przewinienia dotyczyły nadmiernej prędkości i nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na pasach.
24.02.2015
Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy organizuje w roku szkolnym 2014/2015 - IV Edycję konkursu pn. „Policjanci są wśród nas”.
<<
<
1
>>