20.08.2014
Znaczny spadek stwierdzonych przestępstw kryminalnych (o 3 tysiące zdarzeń) to najnowsze dane podsumowujące stan bezpieczeństwa na terenie działania Komendy Stołecznej Policji. W okresie od stycznia do lipca bieżącego roku w odniesieniu do analogicznego okresu roku 2013 odnotowano między innymi mniej kradzieży, kradzieży z włamaniem, rozbojów, bójek i przypadków niszczenia mienia. Warszawa w przeważającej opinii samych mieszkańców jest miastem, gdzie czują się bezpiecznie.
20.08.2014
Policjanci Wydziału Kryminalnego nowodworskiej policji zatrzymali 29-letniego Mateusza M., mieszkańca naszego powiatu, który poszukiwany był zarządzeniem o ustalenie miejsca pobytu, wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie. Za mężczyzną Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim wydał również trzy nakazy doprowadzenia do zakładu karnego, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
18.08.2014
Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych przez nowodworskich policjantów, jako podejrzanych za dokonanie rozboju na 50-letnim mężczyźnie. Wszyscy usłyszeli już zarzuty i decyzją Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
12.08.2014
33-letni Artur K., mieszkaniec naszego powiatu, został zatrzymany przez nowodworskich policjantów, jako podejrzany o dokonanie rozboju na 23-letniej kobiecie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił pod dozór policji. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
12.08.2014
Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali 21-letnią kobietę i 28-letmniego mężczyznę, którzy podejrzani są o znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy. Dodatkowo 28-latek chciał oszukać mundurowych podając nie swoje dane osobowe. Teraz oboje usłyszą prawdopodobnie zarzuty, a sąd zdecyduje o ich dalszym losie.
11.08.2014
Policjanci Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 19-letniego Bartosza S., mieszkańca naszego powiatu. Młody człowiek jest podejrzany o znieważenie funkcjonariuszy. 19-latek był agresywny i używał słów wulgarnych w stosunku do policjantów podczas interwencji domowej.
<<
<
1
>>