23.10.2014
Wczoraj o godzinie 17.00 w Sali Strażnicy OSP w Zakroczymiu odbyła się Debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy. W spotkaniu wzięli udział lokalni mieszkańcy, a gośćmi specjalnymi byli: Burmistrz Zakroczymia Henryk Ruszczyk oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Przemysław Suchecki. Gospodarzem spotkania był Kierownik Posterunku w Zakroczymiu mł. asp. Piotr Barcikowski, który omówił postulaty z poprzedniej debaty i przedstawił skalę zagrożeń w różnych dziedzinach.
22.10.2014
Komenda Stołeczna Policji uruchomiła specjalną linię telefoniczną dla tych osób, które podejrzewają, że mógł do nich zatelefonować oszust podający się za „wnuczka”, „krewnego” lub „policjanta – funkcjonariusza CBŚ”. Nie dajmy przestępcom szansy! Nie pozwólmy, aby zabrali oszczędności życia! Na Państwa sygnały policjanci czekają przez całą dobę. Telefonować można pod nr 22 60-33-222.
21.10.2014
Policjanci z nowodworskiej komendy przy współpracy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej zatrzymali w ostatnim czasie trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże rowerów. 24-letni Dawid C. i Michał N., zostali zatrzymani w Pomiechówku, a 17-letni Igor K. w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży, za co może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.
21.10.2014
Policjanci z nowodworskiej drogówki od początku roku szkolnego skontrolowali ponad 28 autokarów, które wyjeżdżały na wycieczki. Funkcjonariusze zatrzymali 3 dowody rejestracyjne, wystawili 5 mandatów. W ostatnim czasie na terenie gm. Zakroczym autokar nie został dopuszczony do ruchu. Aby podróż autokarem należała do udanych należy pamiętać o spełnieniu kilku warunków, które podajemy niżej:
20.10.2014
Zapraszamy mieszkańców gminy Zakroczym do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 22 października w godzinach 17:00-19:00 w Strażnicy OSP znajdującym się przy ul. O.H. Koźmińskiego 11 w Zakroczymiu. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej” jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości.
17.10.2014
Dzisiaj policjanci z nowodworskiej komendy oraz posterunku w Zakroczymiu uczestniczyli w akcji pn.: „Bezpieczna podróż”. Inicjatorem przedsięwzięcia byli przedstawiciele lokalnego samorządu przy wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego. Uczniom wręczono ponad 500 zestawów odblaskowych oraz 70 zestawów rowerowych. Spotkanie odbyło się w na terenie szkoły w Zakroczymiu.
<<
<
1
>>